Zaslání a doručení

1) Jaké další poplatky mohou být účtovány k finální ceně mé zakázky?

Některé produkty zakoupené prostřednictvím e-shopu Peter Venett jsou šity v Thajsku. V případě zaslání zakázky přímo na Vámi zvolenou adresu je možné, že zásilka bude zadržena příslušným celním úřadem a k ceně objednávky bude připočteno případné DPH a clo. To, zda bude clo a DPH vyměřeno záleží na konkrétním případu a zemi. Ve většině zemí jsou zásilky do určité hodnoty osvobozeny od těchto poplatků. Výše cla a DPH je pak v různých zemích rozdílná, a proto její výše nemůže být zahrnuta konečné ceně produktů prodávaných v eshopu Peter Venett. Pro více informací kontaktujte celní úřad ve Vaší zemi. 

2) Moje zásilka byla zadržena celníky, kteří požadují dodatečné informace o zásilce. Jak mám postupovat?

Postupujte podle pokynů celního úřadu, pokud budete potřebovat jakoukoliv asistenci z naší strany (dodání dodatečných dokumentů), kontaktujte nás na eshop@petervenett.com, v urgentních případech na čísle +420 777 898 840. 

3) Kdy mi budou doručeny objednané produkty?

Objednávky standardně doručujeme do 4 týdnů od realizace platby. V ojedinělých případech může dojít ke zpoždění z důvodu celních procedur v dané zemi.  

4) Jaký způsob zaslání zboží je možné využít?

Produkty standardně zasíláme prostřednictvím EMS Post a každá zásilka má vlastní trackovací číslo, podle kterého je možno ji v každém okamžiku sledovat. Trackovací číslo Vám bude zasláno v okamžiku odeslání zásilky na email uvedený v objednávce. 

5) Do jakých zemí zasíláte zásilky?

Produkty zasíláme do všech zemí bez omezení.

6) Chci změnit adresu pro doručení mé zásilky, jak to mohu udělat?

Pro změnu doručovací adresy nás prosím kontaktujte na eshop@petervenett.com.