Objednávka

1) Jakým způsobem si mohu objednat produkty Peter Venett on-line a jak funguje celý nákupní proces?

Po vstupu do eshopu nejprve jednoduše vyberte výchozí model obleku či košile, který budete moci v dalších krocích objednávkového procesu jakkoliv upravit. V druhém kroku vyberete konkrétní látku pro Váš oblek či košili. Následuje volba stylu a dále zadání tělesných měr dle detailního textového a video návodu.

2) Mohu si objednat i trojdílný oblek?

Ano, v sekci volba stylu jednoduše vyberte možnost objednávky obleku s vestou.

3) Potřebuji poradit se zvolením stylu mého obleku a košile, na koho se mohu obrátit?

Máte-li konkrétní dotaz týkající se stylu obleku či košile, pročtěte si nejprve naše doporučení u každého parametru stylu. Pro zobrazení nápovědy přejeďte kurzorem na text „Potřebuji radu“. Pokud Vám bude i po přečtení nápovědy něco nejasného, pošlete nám svůj dotaz na eshop@petervenett.com.

4) Mohu si objednat funkční zapínání manžet na saku?

Fukční zapínání manžet u saka je možné objednat až pro druhý oblek objednaný prostřednictvím eshopu Peter Venett. Pokud totiž zvolíte funkční zapínání, není již možné následně upravit délku rukávů u saka. Pokud chcete i přesto funkční zapínání již na Vaše první sako, není možné následně žádat o refundaci nákladů spojených s úpravou délky rukávů saka. 

5) Jsou obleky Peter Venett full či half canvas?

Standardně šijeme všechny naše obleky v half canvas konstrukci. Pokud máte zájem o full canvas oblek, kontaktujte nás na eshop@petervenett.com

6) Mohu si nechat ušít oblek či košili podle speciálního stylu, který jsem na Vašem webu nenašel?

Ano, zašlete nám své požadavky (ideálně včetně fotografií) na eshop@petervenett.com. Následně Vás budeme kontaktovat kvůli dalšímu postupu.

7) Jsou všechny varianty přizpůsobení stylu osobním preferencím již zahrnuty v ceně produktů

Většina parametrů stylu je již zahrnuta v ceně. Některé jsou však za příplatek, který je vždy uveden u dané volby stylu. Například premiové podšívka do saka je za příplatek 600 Kč.

8) Chtěl bych změnit parametry stylu mého obleku a košile, jak to mohu udělat?

Kontaktujte nás na eshop@petervenett.com a specifikujte svoje požadavky. Objednávku lze změnit pouze v případě, pokud se na zakázce ještě nezačalo pracovat.

9) Jaký styl je pro mě nejlepší?

Pro volbu vhodného stylu obleku či košile si prosím prostudujte naší nápovědu uvedenou u každého parametru stylu obleku a košile.