BlogPodpořte krejčovství Peter Venett v době nouzového stavu nákupem voucheru na naše služby

Uzavření našeho kamenného krejčovství již podruhé v tomto roce na základě vládních opatření nám způsobilo značné problémy. Zvláště pak proto, že nevíme, jak dlouho bude tato situace trvat. Přicházíme tak možná s trochu neobvyklou výzvou. Podpořte nás v tuto chvíli nákupem voucheru jakékoliv hodnoty, který budete moci využít při nákupu v našem kamenném krejčovství kdykoliv po jeho opětovném otevření až do konce roku 2021. Jako poděkování za podporu v tomto těžkém období od nás získáte po předložení zakoupeného voucheru symbolickou slevu ve výši 5% na všechny produkty z naší nabídky.

Číst více
Publikováno 25.10.2020

Zavedení nové služby "Krejčí na zavolání" v době nouzového stavu

Po opětovném omezení fungování našeho kamenného krejčovství z důvodů vyhlášených restriktivních opatření nově nabízíme všem našim zákazníkům službu "Krejčí na zavolání", kdy přijedeme my k Vám a provedeme Vás celým objednávkovým procesem od výběru látek a stylu zakázky až po naměření Vaší postavy z pohodlí Vašeho domova.

Číst více
Publikováno 23.10.2020

Peter Venett přebírá českou značku pánských rámových bot F. L. Popper

Konečně je to oficiální, ryze česká značka pánské kožené rámové obuvi a doplňků F. L. Popper, je natrvalo součástí naší nabídky. Kromě obleků, košilí a kabátů na míru u nás tak nyní najdete i perfektní obuv za skvělou cenu!

Číst více
Publikováno 23.10.2020

Rozšíření nabídky látek na obleky na míru šité v ČR

S potěšením Vás můžeme informovat o dalším rozšíření nabídky látek, ze kterých Vám ušijeme oblek na míru v České republice. Jedná se o nové kolekce materiálů REDA, DRAGO a dalších světových značek a dále i limitovanou selekci zimních látek od různých dodavatelů.

Číst více
Publikováno 27.09.2020
Strana 1 z 4