BlogVánoční nadílka od Peter Venett

Pro všechny naše zákazníky jsme připravili malé vánoční překvapení. Pokud k nám zavítáte kdykoliv v období od 21. 12. 2015 do 15. 1. 2016 a objednáte si jakýkoliv oblek na míru, dostanete od nás slevu ve výši 500 Kč. Oblek na míru tak můžete v tomto období pořídit za skutečně vyjímečnou cenu již od 10 000 Kč.

Číst více
Publikováno 21.12.2015

Oblek na míru pro studenty se slevou 500 Kč

Se zahájením nového školního a akademického roku tu máme speciální akci pro všechny studenty - slevu 500 Kč na všechny naše obleky na míru!

Číst více
Publikováno 3.09.2015

Neviditelné tričko pod košile na míru od Peter Venett

Neustále pro Vás rozšiřujeme nabídku našich produktů a služeb a jsme rádi, že dnes můžeme prezentovat další naší novinku - "neviditelné tričko". Jedná se o originální český výrobek ze 100% bavlny představující alternativu k bílému tričku či tílku pod košili.

Číst více
Publikováno 16.05.2015

Peter Venett nově dostupný i v Brně a Ostravě

Zaujala Vás nabídka našich služeb, ale máte to do našeho pražského krejčovství příliš daleko na to, abyste se přijeli osobně přesvědčit o jejich kvalitě? Nevadí, my přijedeme za Vámi! Ještě v rámci těchto zimních měsíců plánujeme navštívit dvě české metropole - Brno a Ostravu. S sebou si přivezeme řadu našich ukázkových obleků i košilí na míru a rovněž kompletní set vzorníků našich látek. Pokud tak máte zájem nechat si ušít za velmi výhodných podmínek oblek, košile či třeba i kabát na míru, stačí si zarezervovat schůzku. Podrobnosti naleznete v našem článku.

Číst více
Publikováno 2.01.2015
Strana 2 z 2