Reference

Individuální zákazníci

Co říkají naši zákazníci?

Vít StrakaHR Director, RITCHY GROUP

Zaujala mě možnost objednat oblek a košile na míru a vyladit si přitom každý detail. Látky jsou kvalitní, zpracování všech detailů je úžasné, ale to hlavní pro mě je to, že mi oblek i košile dokonale padnou. Vzhledem ke své výšce a typu postavy jsem měl při nákupu v klasické konfekci vždy problém vybrat oblek, ve kterém bych se cítil dobře. Nyní mám za stejnou cenu oblek na míru. Díky, skvělá služba, kterou brzy opět využiji.

Radek KrausPrávník

Při mé profesi musím nosit oblek do práce každý den. První oblek a košile jsem si objednal osobně v pražské prodejně. Po první zkoušce obleku jsem se rozhodl nechat si mírně zúžit kalhoty, sako i košile padly výborně. Druhý den jsem si oblek vyzvedl a doposud jsem s ním spokojen. Je skvělé, že v Peter Venett mají evidovány mé míry, a nyní si tak mohu obleky i košile objednávat přímo z kanceláře.

Tomáš VejmělekServisní technik, S&T CZ

Potřeboval jsem oblek na svatbu a s vašimi službami jsem byl velmi spokojen. Přístup krejčové byl vynikající. Ochotně odpověděla na všechny moje otázky a byla mi velmi nápomocná při výběru stylu a střihu. Velmi oceňuji i to, že na obleku nebylo nutné provádět žádné další úpravy po jeho dodání.

Miroslav HouškaReferent, Finanční úřad pro Prahu 4

Potřeboval jsem oblek na promoci a jak už to tak bývá, vzpomněl jsem si až na poslední chvíli. Velmi mile jsem byl překvapen rychlostí vyřízení veškerých administrativ a vstřícnosti paní krejčové. Oblek jsem měl k dispozici přesně ve stanoveném termínu a za pomoci minimálních úprav mi perfektně sedl. Velmi oceňuji klientský přístup paní krejčové, jednoduchost celého procesu objednávky a v neposlední řadě výbornou kvalitu obleku. Oblek nyní určitě využiji I v práci a do budoucna vím, kde nakupovat.

Petr ŠedinaOsobní bankéř, Komerční banka

Obleky a košile na míru nakupuji u Peter Venett pravidelně již třetím rokem. Vzhledem k mé profesi osobního bankéře obleky nosím denně a určitý vyšší standard v oblékání se ode mne očekává. Sám musím přiznat, že šlo o velkou změnu, když jsem přešel z konfekce na kvalitní obleky a košile na míru - především na mých 192 cm bylo obtížné sehnat košili s dostatečně dlouhým rukávem, aby současně nebyla příliš široká. Nyní mi košile i obleky perfektně padnou a dokonce si mohu na požádání vyladit snad jakýkoliv detail, který mě napadne. Také nezapomenu na čas, který zaměstnanci společnosti věnovali hledání správného odstínu modré barvy k jednomu z mých obleků, který nebyl ve standardní nabídce. Takto si představuji profesionální přístup k zákazníkovi. Děkuji celému týmu a přeji, ať se Vám daří - nerad bych hledal nové krejčovství!

Ondřej KadaníkPrivátní bankéř, J&T Banka

Má práce vyžaduje, abych chodil oblečen v obleku spíše vyššího standardu, což pro mě dělá z tohoto oblečení vcelku důležité téma. Základní problém je, že ani košile, ani obleky mi v konfekci prakticky nikdy nesedí. U obleků mám jinou velikost kalhot a jinou velikost saka. Košili, která mi jinak pasuje, obvykle nedopnu okolo krku. Oblek a košile na míru jsou tak pro mne téměř nutnost. Od úvodní schůzky nad vzorníky látek a volbou stylu až po dodání a provedení drobných úprav jsem byl naprosto spokojen. Především mne ale potěšil výsledek. Košile i obleky jsou vyvedeny ve velmi vysokém standardu za cenu, za kterou v konfekci takovou kvalitu získáte spíše výjimečně.

Jaromír PrůšaBNI Regionální ředitel pro ČR

Pořizovat si oblek není s mojí postavou jednoduché. Řešení tedy vždy hledám v obleku na míru. Se službami Peter Venett jsem osobně velice spokojený. Individuální přístup, profesionalita, dobrá kvalita a pečlivě odvedená práce za rozumnou cenu - pro mne ideální kombinace. Služby i do budoucna rád využiji a doporučím!

Michal MarešRedaktor časopisu Forbes Česko

Služby Peter Venett jsem poprvé vyzkoušel na doporučení kamaráda a tak trochu ze zvědavosti. Nikdy jsem neměl oblek na míru a chtěl jsem na vlastní kůži pocítit rozdíl. Výsledek natolik předčil mé očekávání, že jsem v tomto obleku dokonce oženil. Pokud bych se v budoucnu náhodou ženil znovu, tak opět jedině v obleku od vás!

Zdeněk NovotnýSenior account manager, 2Score, s.r.o.

Obleků s univerzální velikostí, do kterých jsem měl časem dorůst, v šatníku pár mám, ale nějak jsem do nich nedorostl. Proto jsem se s radostí a velkým očekáváním vložil do šikovných rukou, měřidel a zkušených estetických očí příjemných lidí s profesionálním přístupem pod značkou Peter Venett. Dva fajn podvečery s měřením, zodpovězením veškerých mých dotazů včetně pomoci s výběrem materiálu i barevných kombinací - a za měsíc jsem se mohl těšit z krásného obleku a trendy košilí za více než příjemnou cenu. Peter Venett byla správná volba. Volba doslova ušitá na míru!

Jan PazderaRealitní makléř a florbalový trenér

Jako realitní makléř a zároveň i florbalový trenér jsem si potřeboval nutně pořídit oblek. Díky specifikům mojí postavy, jsem se poprvé rozhodl pro pořízení obleku na míru. Potřeboval jsem oblek vyššího standardu kvůli práci a zároveň oblek z kvalitního materiálu, který vydrží zátěž spojenou s trénováním. Jako trenér jsem emotivní a často se na lavičce mezi hráči pohybuji v netradičních pózách. Oba obleky, které mám ušité u Peter Venett naprosto splnily má očekávání. Krom obleků jsem si ještě pořídil řadu košilí. Na firmě mi vyhovuje rychlost, ochota, spolehlivost a příznivé ceny. Do nové sezony si nechám u Petera Venetta ušít další.

David Šestákmajitel společnosti DAmi

Peter Venett jsou obleky, které dalece předčí Vaše očekávání. Pan majitel i paní krejčová mi poskytli dokonalý servis. Od měření po zkoušku mi kolísala váha, přesto mi po úpravách oblek perfektně padne. Materiál je kapitola sama pro sebe. Na pohled luxusní a sametově jemný. Nabídka vzorů a látek je dechberoucí. Jednoduše perfektně investované peníze, které se Vám v mžiku vrátí, pokud je oblek Vaším denním "chlebem".

Firemní zákazníci

S kým spolupracujeme?

Simona ChytrováHerečka a kostýmní výtvarnice, OLMER film

Služeb firmy Peter Venett jsem využila pro natáčení filmu Bony a klid 2, který režíroval můj manžel Vít Olmer. Byla jsem překvapená příjemnou spoluprací s touto firmou. Ocenila jsem vstřícnost, pružnost a rychlost, s jakou byly obleky zhotoveny, od samotné objednávky po předání, a v neposlední řadě vysokou kvalitou materiálu a jeho zpracováním. Obleky si pochvalovali i herci, kteří v našem filmu vystupovali: Roman Skamene, Jan Potměšil, František Švihlík a Josef Nedorost. Moc se těším na další spolupráci!

Václav BučekManažer florbalové reprezentace ČR mužů

Pro oficiální akce realizačního týmu české florbalové reprezentace mužů jsem potřebovali najít výrobce, který by si poradil s pestrostí postav jeho členů, drobnou nekonfekčností a také s kreativitou každého z nás, tak jak to v týmu bývá. Oblek na míru byl jedinou variantou a Peter Venett splnil vše, co bylo požadováno, a navíc přidal příjemné jednání, rychlost, kvalitní materiál a velmi dobrou cenu. Můžeme tedy doporučit a těšíme se na další spolupráci.

Jiří BuchtaMarketing manager, SKV Florbal

Pro náš florbalový klub bylo důležité najít takového výrobce pánské módy, jehož produkty obstojí ve všech situacích, do kterých se naši členové mohou dostat. Ať už je to emotivní udílení pokynů trenéra při utkání extraligového týmu, pozápasové tiskovky nebo jednání s našimi partnery. Obleky a košile na míru od Peter Venett splnily naše představy a umožňují nám být o krok napřed před naší sportovní konkurencí. Ve spolupráci proto jednoznačně plánujeme pokračovat i v dalších sezonách a pánskou módu od Peter Venett můžeme doporučit i Vám.

Pavlína PazderováManažerka centrály, JUSTO Česká republika s.r.o.

Moji kolegové se pohybují v pracovním prostředí, kde roli může hrát každý detail. Pro jejich práci je mimo jiné důležité příjemné vystupování a celkový dojem. Proto jsem velmi ráda, že můžeme spolupracovat s Peter Venett. Obleky a košile od Peter Venett předčily naše očekávání. Vysoký standard materiálu, rychlost a kvalita provedení za rozumnou cenu. Navíc podle slov kolegů „vysoce návykové“. Peter Venett můžeme jen doporučit a budeme se těšit na naši další spolupráci.

Napsali o nás

Jak vznikl Peter Venett? jobs.cz

Rozhovor v časopise Břevnovan luminpdf.com