< Zpět

Peter Venett přebírá českou značku pánských rámových bot F. L. PopperKonečně je to oficiální, ryze česká značka pánské kožené rámové obuvi a doplňků F. L. Popper, je natrvalo součástí naší nabídky. Kromě obleků, košilí a kabátů na míru u nás tak nyní najdete i perfektní obuv za skvělou cenu!

Historie značky F. L. Popper sahá až do roku 1893 a pokud o ní ještě nic nevíte, navštivte naší webovou prezentaci https://flpopper.cz/

Produkty značky F. L. Popper můžete zakoupit v e-shopu na výše uvedené adrese a nechat si je zaslat domů. Rovněž si je však můžete po předchozí domluvě přijít vyzkoušet do našeho pražského krejčovství.

V tuto chvíli usilovně pracujeme na doplnění skladových zásob, abychom Vám mohli nabídnout všechny modely bot ve všech velikostech. Postupně Vám budeme představovat i modely zbrusu nové, doposud neprodávané.

Než se tak však stane, můžete využít výrazných slev dosahujících až 50% na produkty, které v tuto chvíli skladem jsou. Tato nabídka bude platná nejdéle do konce roku 2020.

Fotogalerii rámových bot F. L. Popper si můžete prohlédnout níže v galerii.

50% sleva na produkty F. L. Popper