Nákup v kamenné prodejně

1) Je vhodné objednat první oblek na míru v e-shopu či kamenném krejčovství?

Zákazníkům, kteří mají možnost navštívit naše kamenné krejčovství, tuto variantu pro objednávku prvního obleku na míru doporučujeme. Získáte tak lepší přehled o nabízených látkách, osobně můžete prodiskutovat, jaký styl a třih se hodí pro Vaší postavu, a Vaše míry budou nabrány profesionálním krejčím. Následně Vám bude vytvořen zákaznický profil na našem webu, pro další objednávky pak tedy můžete využít náš eshop.   

2) Jsou ceny uvedené v sekci kamenné prodejny skutečně konečné?

Ano, neúčtujeme žádné další příplatky kromě těch, které jsou již uvedeny v ceníku. 

3) Jak si mohu rezervovat termín schůzky v krejčovství?

Pro sjednání osobní schůzky v pražské provozovně volejte na + 420 777 898 840 či nám napište na cs@petervenett.com.

4) Je nutné rezervovat předem termín osobní schůzky v prodejně?

Sjednání schůzky předem je nezbytné. Každému našemu zákazníkovi chceme poskytnout maximální servis a věnovat se mu po celou dobu jeho návštěvy. V případě, kdy nás navštívíte bez předchozího sjednání schůzky, může nastat situace, kdy se Vám nebudeme moci věnovat z důvodu návštěvy jiného zákazníka. 

5) Jak probíhá a jak dlouho trvá osobní schůzka v krejčovství?

Délka návštěvy je individuální, obvykle však trvá cca jednu hodinu. V rámci schůzky máte možnost výběru látek, volby stylu obleku a košilí a pokud jste u nás poprvé, nabereme rovněž Vaše míry. Samozřejmostí je zodpovězení všech Vašich případných dotazů týkajících se látek, stylu a střihu.

6) Jak mám přijít na osobní schůzku do krejčovství oblečen?

Pro optimální nabrání měr Vaší postavy doporučujeme přijít k nám do prodejny ve společenském oděvu - tedy košili, oblekových kalhotech, případně i v saku. Máte-li konkrétní představu o tom, jak by měl vypadat Váš oblek či košile, můžete nám rovněž přinést konkrétní fotografii z módního katalogu či z internetu. 

7) Musím objednané produkty ihned uhradit?

Před odesláním Vaší objednávky do výroby je nutné uhradit 50% celkové ceny zakázky. Záloha pro nás slouží jako záruka, že si produkty zhotovené na zakázku přijdete rovněž převzít. Zálohu je možné uhradit hotově přímo v naší provozovně, či po absolvování úvodní schůzky bankovním převodem.

8) Jakým způsobem mohu zaplatit?

V současnosti při objednávkách v kamenném krejčovství můžete platit v hotovosti a bankovním převodem. Platební karty v naší prodejně dosud bohužel neakceptujeme. 

9) Proč musím platit příplatek za vyšší spotřebu látky a jak je tento příplatek kalkulován?

U zákazníků, jejichž míry jsou nadměrné (obvykle při výšce nad 190 cm či váze nad 100 kg), je nutno počítat s doplatkem za vyšší spotřebu látek, který bude maximálně do 10% ceníkových cen. Přesná výše příplatku bude známa až v okamžiku nastříhání látek našimi krejčími a budete o její přesné výši dodatečně informováni telefonicky či emailem.

10) Kdy proběhne zkouška mého obleku a košilí?

Zkouška Vašich oděvů se uskuteční nejpozději do 4 týdnů od úhrady zálohy. Za účelem domluvy konkrétního termínu zkoušky Vás budeme kontaktovat telefonicky či emailem na kontakty uvedené při objednávce.

11) Jsou případné úpravy produktů skutečně zdarma?

V rámci první zkoušky jsou provedeny zdarma všechny drobné úpravy typu prodloužení či zkrácení rukávů a nohavic, zabrání kalhot v pase, dodatečné zúžení saka a podobně (jsou-li tyto úpravy třeba). V rámci úprav není možné zdarma změnit parametry stylu (například změnit typ klopy či předem vybranou podšívkovou látku) které byly specifikovány při objednávce. 

12) Za jak dlouho budu mít hotový oblek a košile k dispozici?

K předání hotové zakázky dojde obvykle do 5 týdnů od objednání (úhrady zálohy). Pokud potřebujete svůj oblek a košile dříve, pokusíme se Vám vždy vyjít vstříc, v některých případech je však nutno počítat s dodatečných příplatkem za expresní doručení Vaší zakázky.

 

Máte další dotazy? Kontaktujte nás na  +420 777 898 840 či na cs@petervenett.com